• شرکت نامدار 10
  • نامدار 11
  • صنایع نامدار 12
  • home page slider 4
  • home page slider 5
  • home page slider 6

شرکت صنایع ماشین سازی نامدار

logo s2

شرکت صنایع ماشین سازی  نــامـدار در سال 1378 با هدف تولید ماشین آلات صـنایع  غـذایی، دارویی و شیمیایی  بنیان گذاشته شد تا بتواند قسمتی از نیازهای شـرکت های داروسازی و غذایی وشیمیایی را پوشش دهد.در حال حاضر مدیریت شرکت خط تولید  محصولات  را در زمینه محصولات صنایع دارویی کشور و خاور میانه  متمرکز نموده و در زمینه  تولید دستگاههای  روکش قرص در مدل هایی با ظرفیت 5 ، 10، 75 ، 150, 200 ، 250 و 350 کیلوگرمی فعالیت گسترده خود را ادامه می دهد

کلیه محصولات شرکت صنایع ماشین سازی نـامدار به مدت 2 سال گارانتی بوده و خدمات پس از فروش بدون محدودیت و مادام العمر را دارا می باشد.

 

افتخارات و گواهینامه ها    درباره ما    تماس با ما

دریافت اطلاعات تکمیلی و کاتالوگ محصولات

شرکت صنایع ماشین سازی  نــامـدار در سال 1378 با هدف تولید ماشین آلات صـنایع  غـذایی، دارویی و شیمیایی  بنیان گذاشته شد تا بتواند قسمتی از نیازهای شـرکت های داروسازی و غذایی وشیمیایی را پوشش دهد.در حال حاضر مدیریت شرکت خط تولید  محصولات  را در زمینه محصولات صنایع دارویی کشور و خاور میانه  متمرکز نموده و در زمینه  تولید دستگاههای  روکش قرص در مدل هایی با ظرفیت (R&D)5 ، 10، 75 ، 150, 200 ، 250 و 350 کیلوگرمی فعالیت گسترده خود را ادامه می دهد

کوتینگ قرص چیست؟

tablet coating 1 sروکش کردن قرص یکی از تکنیک های ابتدایی برای پوشاندن لایه نازک پلیمری بر روی قرص است. روکش کردن قرص ها معمولا به این ترتیب انجام می پذیرد که قرص ها را داخل دیگ افقی گردانی میریزند و محلول روکش قرص روی بستر آنها اسپری میشود. قرص ایده آل میبایست از عیوب ظاهری و کاربردی عاری باشد.
روکش کردن قرص ها به دلایل مختلفی انجام می شود که یکی از مهمترین آنها کنترل نمودن مکان رها سازی دارو در سیستم گوارشی می باشد، به این معنی که قرص در کدام قسمت از دستگاه گوارش جذب گردد. از دیگر فواید روکش کردن قرصها میتوان به موارد زیر اشاده نمود:
•    پنهان کردن مزه اصلی و بوی قرص
•    محافظت از خواص شیمیایی و فیزیکی قرص
•    محافظت از دارو در مقابل محیط اسیدی معده

مطالعه ادامه مطلب...

اولین داروی ضد سرطان بیوسیمیلار تولید ایران طی مراسمی با حضور رئیس سازمان غذا و دارو رونمایی شد

دکتر هاله حامدی فر، مدیر عامل شرکت داروسازی سیناژن گفت : ” پگاژن یک داروی ضد سرطان بیوسیمیلار است که برای اولین بار در ایران تولید شده و ایران در واقع دومین تولید کننده این دارو در جهان محسوب می‌شود.”

وی گفت: پگاژن مدتی است تولید شده و پس از طی مراحل آزمایشگاهی، تست حیوانی و انسانی مجوز لازم را از وزارت بهداشت گرفته و اکنون آماده ورود به بازار است و از فردا پس از رونمایی رسمی با حضور معاون وزیر بهداشت وارد بازار می شود.

وی ادامه داد: “این دارو برای درمان همه انواع سرطان بعد از شیمی درمانی کاربرد دارد و مزیت مهم آن اثربخشی و کارایی بالاتر و نیاز به تزریق کمتر است.”
خانم دکتر حامدی فر گفت: همچنین طی مراسمی برای اولین بار قرارداد انتقال تکنولوژی تولید دارو از ایران به ترکیه برای تولید داروی رسیژن که داروی بیوتکنولوژی MS ایرانی است منعقد می شود.
وی افزود: تاکنون روال این بوده است که ما در ایران تکنولوژی تولید داروهای مختلف را از کشورهای دیگر وارد می‌کردیم و وارد کننده تکنولوژی بوده‌ایم و این اولین بار است که در یک روال معکوس ایران انتقال دهنده تکنولوژی تولید یک دارو به خارج می‌شود و در واقع شرکت ترکیه‌ای که یکی از شرکتهای معتبر دارویی این کشور است این دارو را تحت لیسانس طرف ایرانی تولید می‌کند.
دکتر دیناروند، رئیس سازمان غذا و دارو در این باره گفت : “داروهای مونوکلونال آنتی بادی داروهایی با تکنولوژی بالا و بسیار گرانقیمت هستند.
هم اکنون برخی از این داروها با قیمت بالا وارد کشور می‌شود و تولید آنها در کشور می‌تواند در درمان بهتر بیماران سرطانی با قیمت ارزانتر بسیار موثر باشد. تلاش ما این است که با ایجاد خط تولید این داروها تا ۲ سال آینده، حداقل ۶ داروی مونوکلونال آنتی بادی در کشور به تولید برسد.”
رئیس سازمان غذا و دارو افزود : داروهای مونوکلونال آنتی بادی داروهایی هستند که موجب تولید پادتن در بدن علیه سلولهای سرطانی می‌شوند. این پادتن ها با تهاجم به سلولهای سرطانی آنها را از از بین می برند و به درمان بیماری سرطان با عوارض کمتر منجر می شوند.
وی گفت: در واقع استفاده از این داروها موجب افزایش قدرت سیستم دفاعی بدن در برابر سلولهای سرطانی می شود و با مرگ سلولهای سرطانی در واقع به درمان این بیماری منجر می شود.
این داروها با ابزارها و با استفاده از تکنولوژی بایو در رآکتورها تولید می شوند و وقتی به بیمار تزریق می شوند، آنتی ژن خاص سلول سرطانی را شناسایی می کنند و به آن متصل می شوند، اتصال به سلول سرطانی موجب مرگ سلول سرطانی می شود.
دکتر دیناروند اثربخشی این داروها را بسیار بالا ارزیابی کرد و اضافه کرد : عوارض جانبی آنها بسیار کم است البته شرط تأثیر این دارو در این بیماران این است که آنتی ژن گیرنده در بدن فرد وجود داشته باشد. بنابراین تجویز داروهای مونوکلونال آنتی بادی حتماً باید با مطالعه و آزمایش انجام شود تا مشخص شود گیرنده خاص دارند، در این صورت این دارو در درمان سرطان موثر است.

پشتیبانی فنی

supporticonشرکت صنایع ماشین سازی نامدار به منظور حمایت از مشتریان خود سرویس ها و خدمات پس از فروش محصولات خود را در زمینه های مختلف ارائه می نماید

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

اخبار مرتبط

اولین داروی ضد سرطان بیوسیمیلار تولید ایران طی مراسمی با حضور رئیس سازمان غذا و دارو رونمایی شد

دکتر هاله حامدی فر، مدیر عامل شرکت داروسازی سیناژن گفت : ” پگاژن یک داروی ضد سرطان بیوسیمیلار است که برای اولین بار در ایران تولید شده و ایران در واقع دومین تولید کننده این دارو در جهان محسوب می‌شود.”

وی گفت: پگاژن مدتی است تولید شده و پس از طی مراحل آزمایشگاهی، تست حیوانی و انسانی مجوز لازم را از وزارت بهداشت گرفته و اکنون آماده ورود به بازار است و از فردا پس از رونمایی رسمی با حضور معاون وزیر بهداشت وارد بازار می شود.

ادامه مطلب...

تماس با صنایع ماشین سازی نامدار

p2

 

شماره تماس:  56230758- 21 - 98 +  

6 - 56231635 - 21 - 98 +

جستجوی هوشمند

p3